|
|
|
Urodzinowe kalendarium |
| |
|
|
Dzień
| Zawodnik
| Rok
|
1 |
P. Steliga |
1981 |
6 |
M. Krukar |
1979 |
8 |
T. Kłodnicki |
1973 |
15 |
OZS
Guzikówka |
1993 |
20 |
W.
Byczyński |
1988 |
24 |
G. Skalski |
1979 |
25 |
K. Błażejowski |
1988 |
26 |
M. Krakowiecki |
1994 |
30 |
T. Wiśniewski |
1995 |
|
|
|
| |
|
|
|
|
Sezon 1993/94 :
Prezes Klubu : Piotr MROCZKA
V-ce Prezesi : Sławomir LEŚNIAK
Sebastian KULON
Sekretarz : Robert WOSZCZYK
Skarbnik : Mariusz SABATOWSKI
Kierownik Drużyny : Henryk ZUZAK
Trener : Waldemar BATORSKI (od rundy wiosennej )
Zawodnik |
Rocznik |
M |
B |
Ż |
Cz |
Marcin BALON |
73 |
6 |
0 |
0 |
0 |
Wojciech BORKOWSKI |
73 |
22 |
7 |
3 |
1 |
Grzegorz CECUŁA |
73 |
9 |
0 |
0 |
0 |
Dariusz CHMIEL |
75 |
26 |
0 |
1 |
0 |
Bogdan JÓZEFOWICZ |
76 |
4 |
1 |
0 |
0 |
Jerzy KLOCEK |
71 |
10 |
0 |
0 |
0 |
Tomasz KŁODNICKI |
73 |
15 |
3 |
1 |
0 |
Przemysław KOSZELNIK |
76 |
8 |
0 |
0 |
0 |
Piotr KOWALIK |
73 |
16 |
2 |
0 |
0 |
Mariusz KOZAK |
73 |
25 |
0 |
2 |
0 |
Sebastian KULON |
72 |
6 |
3 |
0 |
0 |
Sławomir LEŚNIAK |
73 |
19 |
10 |
3 |
0 |
Dariusz LORENS |
76 |
14 |
0 |
0 |
0 |
Rafał MATERNIAK |
76 |
3 |
0 |
0 |
0 |
Wiesław MAZUR |
73 |
8 |
0 |
0 |
0 |
Piotr MROCZKA |
72 |
22 |
2 |
4 |
1 |
Daniel PILECKI |
76 |
2 |
0 |
0 |
0 |
Dariusz PÓŁCHŁOPEK |
70 |
1 |
0 |
0 |
0 |
Mariusz SABATOWSKI |
73 |
26 |
0 |
0 |
0 |
Mariusz SOWA |
76 |
12 |
0 |
2 |
0 |
Emilian SZUBA |
78 |
3 |
1 |
0 |
0 |
Wojciech WETHACZ |
71 |
20 |
6 |
3 |
0 |
Maciej WOJDYŁA |
76 |
1 |
0 |
0 |
0 |
Robert WOSZCZYK |
74 |
25 |
1 |
1 |
0 |
Artur ZAJĄC |
74 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Mariusz ZAJĄC |
76 |
19 |
6 |
3 |
0 |
Stanisław ZARZYCKI |
59 |
20 |
1 |
2 |
0 |
Mecze Ligowe :
Runda jesienna
1) 15.08.1993 r. : Potok – GUZIKÓWKA 0-3 (0-0)
1-0 Borkowski , 2-0 M. Zając , 3-0 M. Zając
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Mroczka
5.Chmiel
6.Kowalik
7.Wethacz
8.Woszczyk (55’ Cecuła)
9.Klocek (46’ B. Józefowicz)
10.Borkowski
11.Kulon (46’ M. Zając)
s. W. Trybus z Kobylan.
2) 22.08.1993 r. : Krościenko – GUZIKÓWKA 1-4 (1-0)
0-1 Sz. Sowa , 1-1 Wethacz , 2-1 Zarzycki (k.) , 3-1 Zając , 4-1 B. Józefowicz
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Mroczka
5.Chmiel
6.Kowalik (55’ Cecuła)
7.Wethacz
8.Woszczyk
9.Klocek (55’ B. Józefowicz)
10.Borkowski
11.Kulon (46’ M. Zając)
3) 29.08.1993 r.: GUZIKÓWKA – Bóbrka 0-0
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Mroczka
5.Chmiel
6.Kowalik (55’ Lorens)
7.Wethacz
8.Woszczyk
9.Klocek
10.Borkowski
11.Balon (46’ Józefowicz)
rez. 12.Kulon
s. S. Wojnar z Korczyny
4) 05.09.1993 r.: Łubno Szlacheckie – GUZIKÓWKA 0-0 ( 0-3 v.o.)
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Cecuła
5.Chmiel
6.Mroczka (70’ Kowalik)
7.Wethacz
8.Woszczyk
9.Klocek (85’ Lorens)
10.Borkowski
11.M. Zając (60’ M. Balon)
5) 12.09.1993 r.: GUZIKÓWKA – Szczepańcowa 3-0 (2-0)
1-0 Wethacz , 2-0 Wethacz , 3-0 Borkowski
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Cecuła
5.Chmiel
6.Mroczka (70’ Balon)
7.Wethacz
8.Woszczyk
9.Klocek (70’ Józefowicz)
10.Borkowski
11.Kowalik (46’ Kulon)
rez. 12.Pilecki
6) 19.09.1993 r.: Łęki Dukielskie – GUZIKÓWKA 2-1 (2-0)
0-1 , 0-2 , 1-2 Borkowski
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Cecuła
5.Chmiel
6.Mroczka
7.Wethacz
8.Woszczyk
9.Klocek (60’ Kowalik)
10.Borkowski
11.Lorens (46’ M. Zając)
rez. 14. M. Balon
s. M. Kochan z Rogów
7) 26.09.1993 r.: GUZIKÓWKA – Łężany 1-0 (0-0)
1-0 Woszczyk
1.Sabatowski
2.Kozak
6.Mroczka
4.Cecuła
5.Chmiel
14.Lorens (50 M. Zając)
7.Wethacz (65” Kowalik)
8.Woszczyk
9.Klocek
10.Borkowski
11.Leśniak
8) 03.10.1993 r.: Lubatówka – GUZIKÓWKA 4-0 (2-0)
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Cecuła
5.Chmiel
6.Mroczka
7.Wethacz (75” M. Balon)
8.Woszczyk
9.Klocek (50’ Kłodnicki)
10.Borkowski (60” Kowalik)
11.Leśniak
9) 10.10.1993 r.: GUZIKÓWKA – Tarnowiec 2-1 (1-1)
1-0 Wethacz , 1-1 , 2-1 Wethacz
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Sowa
5.Chmiel
6.Mroczka
7.Wethacz
8.Woszczyk
9.Kłodnicki (60 M. Balon)
10.Borkowski
11.Leśniak
rez. 13.Lorens
14.Koszelnik
s. M. Kochan z Rogów
10) 17.10.1993 r.: Żeglce – GUZIKÓWKA 1-1 (0-1)
1-0 Mroczka , 1-1.
1.Sabatowski
2.Cecuła
3.Zarzycki
4.Sowa
5.Chmiel
6.Mroczka
7.Wethacz
8.Woszczyk
9.Kłodnicki (46’ M. Zając)
10.Borkowski
11.Leśniak
rez. 12.Kowalik
13.Kozak
s. J. Bator z Suchodołu
11) 24.10.1993 r.: GUZIKÓWKA – Ustrobna 3-0 (2-0)
1-0 Kłodnicki , 2-0 Leśniak , 3-0 Mroczka
1.Sabatowski (80” Pilecki)
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Sowa
5.Chmiel
6.Mroczka
7.Cecuła (46” M. Zając)
8.Woszczyk
9.Kłodnicki
10.Borkowski (55’ Lorens)
11.Leśniak
12) 31.10.1993 r.: Kopytowa – GUZIKÓWKA 1-2 (1-2)
0-1 , 1-1 Leśniak , 2-1 Leśniak
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Sowa
5.Chmiel
6.Mroczka (88’ Materniak)
7.Wethacz
8.Woszczyk
9.Kowalik (75’ Lorens)
10.Borkowski
11.Leśniak
rez. 12.A. Zając
13) 07.11.1993 r.: GUZIKÓWKA – Szebnie 0-1 (0-1)
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Sowa
5.Chmiel
6.Mroczka
7.Wethacz
8.Woszczyk
9.Kłodnicki (60 Kowalik)
10.Borkowski
11.Leśniak
rez. 12.A. Zając
14.Materniak
Runda wiosenna
14) 27.03.1994 r.: GUZIKÓWKA
– Potok 5-0 (3-0)
1-0 Kulon , 2-0 Kulon , 3-0 Kłodnicki (k.) , 4-0 Borkowski , 5-0 Kulon
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Sowa
5.Chmiel
6.M. Zając
7.Leśniak
8.Woszczyk
9.Kłodnicki
10.Kulon (71’ Klocek)
11.Borkowski
15) 10.04.1994 r.: GUZIKÓWKA – Krościenko 1-1 (0-1)
0-1, 1-1 Borkowski
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Sowa
5.Chmiel
6.Mroczka
7.Wethacz
8.Woszczyk
9.Kłodnicki (46 M. Zając )
10.Borkowski
11.Leśniak
rez. 12.Pilecki
13.M. Wojdyła
15.Koszelnik
s. H. Śliwiński
16) 17.04.1994 r.: Bóbrka – GUZIKÓWKA 0-1 (0-0)
1-0 Borkowski
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Sowa (46 M. Zając)
5.Chmiel
6.Mroczka
7.Wethacz (75’ Koszelnik)
8.Woszczyk
9.Kłodnicki
10.Leśniak
11.Borkowski
12.Pilecki
13.M. Wojdyła
s. Moskal - Łężany
17) 24.04.1994 r.: GUZIKÓWKA – Łubno 6-0 (1-0)
1-0 M. Zając , 2-0 Samobójcza , 3-0 M. Zając , 4-0 Wethacz , 5-0 Samobójcza ,
6-0 Kłodnicki
1.Sabatowski (75’ Pilecki)
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Chmiel
5.Mroczka
6.Woszczyk (88’ Mazur)
7.Wethacz
8.Leśniak
9.Kłodnicki
10.Koszelnik (75’ Kowalik)
11.M. Zając
rez. 13.M. Wojdyła
15.Sowa
18) 01.05.1994 r.: Szczepańcowa – GUZIKÓWKA 0-1 (0-1)
1-0 Borkowski
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.M. Zając (75’ Lorens)
5.Chmiel
6.Mroczka
7.Wethacz
8.Woszczyk
9.Kłodnicki
10.Leśniak
11.Borkowski
rez. 12.Pilecki
15.Sowa
16.Mazur
17.Koszelnik
s. S. Kobak
19) 08.05.1994 r.: GUZIKÓWKA – Łęki Dukielskie 0-0
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
6.Mroczka
5.Chmiel
4.M. Zając (65’ Lorens)
7.Wethacz
8.Woszczyk
9.Kłodnicki (75’ Koszelnik)
10.Leśniak
11.Borkowski
rez. 12.Pilecki
14.Sowa
16.Kowalik
s. P. Szczudlik – Sanok
20) 15.05.1994 r.: Łężany – GUZIKÓWKA 0-2
1-0 samobójcza , 2-0 Leśniak
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Chmiel
4.Sowa
8.Woszczyk
7.Wethacz
9.Kłodnicki (82’ Mazur)
10.Leśniak
11.Borkowski
5.Kulon (46’ Lorens)
6.M. Zając
rez. 14. M. Wojdyła
21) 22.05.1994 r.: GUZIKÓWKA – Lubatówka 2-3 (1-1)
1-0 M. Zając , 1-1 , 1-2 , 1-3 , 2-3 Leśniak
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
4.Mazur
5.Chmiel
7.Wethacz
8.Woszczyk
9.Kłodnicki (46’ Lorens)
10.Leśniak
11.Borkowski
6. M. Zając
rez. 12.Pilecki
14. M. Wojdyła
15. Koszelnik
16.Kowalik
22) 29.05.1994 r.: Tarnowiec – GUZIKÓWKA 1-0
1.Sabatowski
2.Kozak
4.Mazur
5.Chmiel
8.Woszczyk
7.Wethacz
9.Lorens (46’ Klocek)
10.Kowalik
11.Koszelnik (73’ M. Wojdyła)
3.Szuba (78’ Materniak)
6.M. Zając
23) 05.06.1994 r.: GUZIKÓWKA – Żeglce 0-4
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Zarzycki
5.Chmiel
6.Mroczka
4.M. Zając (65’ Koszelnik)
7.Mazur
8.Woszczyk (65’ Kulon)
9.Kłodnicki
10.Leśniak (75’ Lorens)
11.Kowalik
rez. 14.M. Wojdyła
24) 12.06.1994 r.: Ustrobna – GUZIKÓWKA 2-5 (2-2)
0-1, 1-1 Kowalik , 2-1 Leśniak , 2-2 , 3-2 Szuba , 4-2 Leśniak , 5-2 Leśniak
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Mroczka
4.Sowa (60’ Koszelnik)
5.Chmiel
6.Szuba
8.Woszczyk
9.Mazur
10.Leśniak
7.Kowalik (60’ Materniak)
11.Kłodnicki (60’ Lorens)
rez. 14. M. Wojdyła
25) 19.06.1994 r.: GUZIKÓWKA – Kopytowa 0-0
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Mroczka
4.Sowa (60’ Lorens)
5.Chmiel
6.Szuba
7.Kowalik (70’ Koszelnik)
8.Woszczyk
9.Borkowski
10.Leśniak
11.M. Zając (46’ Mazur)
26) 26.06.1994 r.: Szebnie – GUZIKÓWKA 2-3 (0-2)
1-0 Leśniak , 2-0 Kowalik , 3-0 Leśniak , 3-1 , 3-2
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Mroczka
4.Sowa
5.Chmiel
6.Mazur
7.Kowalik
8.Borkowski
9.Koszelnik (70’ Półchłopek)
10.Leśniak
11.M. Zając (75’ M. Balon)
Tabela końcowa
Lp |
Zespół |
Pkt |
M |
+ |
- |
R |
1 |
Lubatówka |
46 |
26 |
83 |
29 |
+54 |
2 |
Łęki Dukielskie |
43 |
26 |
79 |
23 |
+56 |
3 |
Żeglce |
36 |
26 |
93 |
54 |
+39 |
4 |
Guzikówka |
35 |
26 |
49 |
24 |
+25 |
5 |
Szebnie |
29 |
26 |
76 |
60 |
+16 |
6 |
Bóbrka |
29 |
26 |
50 |
47 |
+3 |
7 |
Ustrobna |
25 |
26 |
49 |
51 |
-2 |
8 |
Krościenko |
25 |
26 |
40 |
48 |
-8 |
9 |
Tarnowiec |
22 |
26 |
49 |
62 |
-13 |
10 |
Kopytowa |
21 |
26 |
48 |
57 |
-9 |
11 |
Potok |
18 |
26 |
41 |
70 |
-29 |
12 |
Łubno |
15 |
26 |
35 |
70 |
-35 |
13 |
Łężany |
14 |
26 |
34 |
64 |
-30 |
14 |
Szczepańcowa |
6 |
26 |
27 |
92 |
-65 |
System punktowania w sezonie 1993/1994:
- 2 pkt - zwycięstwo
- 1 pkt - remis
- 0 pkt - porażka
W innych klasach rozgrywkowych i grupach klasy B występowały wówczas nieistniejące obecnie już drużyny lub nie grające w woj. Podkarpackim :
Komunalni Sanok , Amator Sanok , Podhalanin Biecz (Małopolska) , Huragan Zarzecze , LZS Mrzygłód , Polonia Roztoki , LZS Ustrobna , Jaćmierz , Spartakus Berezka , LZS Wójtowa (Małopolska) , Turze Pole , Albatros Załęże , Grom Łężany , LZS Deszno , Bażanówka II , LZS Cieklin , LZS Kostarowce , Strachocina II , Strażak Szczepańcowa.
|
|
|
|
|
|
|