Sezon 1997/98 :
Prezes Klubu : Henryk SAMBOROWSKI
Zawodnik |
Rocznik |
M |
B |
Ż |
Cz |
Paweł BALON |
78 |
7 |
0 |
0 |
0 |
Wojciech BORKOWSKI |
73 |
17 |
2 |
4 |
0 |
Artur FRYDRYCH |
78 |
4 |
0 |
0 |
0 |
Artur GUZIK |
76 |
2 |
0 |
0 |
0 |
Bogdan JÓZEFOWICZ |
76 |
10 |
0 |
0 |
0 |
Michał KOŁACZ |
81 |
1 |
0 |
0 |
0 |
Przemysław KOSZELNIK |
76 |
10 |
0 |
0 |
0 |
Mariusz KOZAK |
73 |
19 |
1 |
1 |
0 |
Artur KROWICKI |
68 |
1 |
0 |
0 |
0 |
Marcin KRUKAR |
79 |
1 |
0 |
0 |
0 |
Łukasz KWOLEK |
79 |
5 |
0 |
0 |
0 |
Sławomir LEŚNIAK |
73 |
20 |
21 |
0 |
0 |
Dariusz LORENS |
76 |
5 |
0 |
0 |
0 |
Janusz MAŚLANKA |
73 |
17 |
5 |
2 |
0 |
Piotr MROCZKA |
72 |
15 |
4 |
0 |
0 |
Paweł NOWAKOWSKI |
64 |
18 |
0 |
1 |
0 |
Tomasz OWSIANIK |
79 |
15 |
2 |
2 |
0 |
Mariusz SABATOWSKI |
73 |
10 |
1 |
1 |
0 |
Marcin SAMBOROWSKI |
78 |
11 |
0 |
1 |
0 |
Grzegorz SAMSON |
80 |
1 |
0 |
0 |
0 |
Grzegorz SKALSKI |
79 |
2 |
0 |
0 |
0 |
Robert SMOLAK |
77 |
9 |
9 |
1 |
0 |
Mariusz SOWA |
76 |
19 |
5 |
1 |
0 |
Rafał SZYMKOWICZ |
80 |
4 |
1 |
0 |
0 |
Robert WAIS |
77 |
17 |
7 |
0 |
0 |
Bartłomiej WANAT |
78 |
13 |
5 |
1 |
0 |
Wojciech WETHACZ |
71 |
1 |
0 |
0 |
0 |
Maciej WOJDYŁA |
76 |
4 |
0 |
0 |
0 |
Piotr WOJDYŁA |
79 |
3 |
0 |
0 |
0 |
Mariusz ZAJĄC |
76 |
12 |
7 |
2 |
0 |
Krzysztof ŻURAWSKI |
?? |
9 |
0 |
1 |
0 |
Mecze Ligowe:
Runda jesienna:
1) 17-08-1997 GUZIKÓWKA – Zimna Woda 4-2
1-0 R. Wais , 2-0 Zając , 3-0 Leśniak , 3-1 , 3-2 , 4-2 Zając
1.Żurawski (46’ Kwolek)
2.Kozak
3.Sowa
4.Samborowski
5.Nowakowski
6.R. Wais
7.Szymkowicz
8.Borkowski
9.Skalski
10.Leśniak
11.M. Zając
13.Frydrych
14.Koszelnik
15.Samson
17.B. Józefowicz
2) 24-08-1997 Dobieszyn – GUZIKÓWKA 2-0
1.Żurawski (46’ Kwolek)
2.Nowakowski
3.Sowa
4.Samborowski
5.Guzik (35’ A. Krowicki)
6.R. Wais
7.Maślanka
8.Owsianik (60’ Frydrych)
9.Leśniak (65’ Szymkowicz)
10.Borkowski (55’ B. Józefowicz)
11.M. Zając
13.Frydrych
14.Koszelnik
15.Samson
17.B. Józefowicz
3) 7-09-1997 GUZIKÓWKA – Czeluśnica 2-2 (2-1)
0-1 , 1-1 Leśniak , 2-1 M. Zając , 2-2
1.Żurawski
2.Kozak
3.Sowa
4.Samborowski (75’ Guzik)
5.Owsianik (85’ B. Józefowicz)
6.Nowakowski
7.Maślanka
8.Mroczka (58’ Frydrych)
9.Leśniak
10.R. Wais
11.M. Zając
12.Kwolek
4) 14-09-1997 Potok – GUZIKÓWKA 0-1
1-0 Leśniak 87’
1.Żurawski
2.Kozak
3.Sowa
4.Nowakowski
5.Owsianik
6.Borkowski
7.Maślanka
8.Mroczka (88’ Michał Kołacz)
9.Samborowski
10.Leśniak
11.M. Zając
12.Kwolek
13.Fal
14.Sanocki
5) 21-09-1997 GUZIKÓWKA – Roztoki 4-0
1-0 M. Zając , 2-0 Borkowski , 3-0 Mroczka , 4-0 M. Zając
1.Żurawski (75’ Kwolek)
2.R. Wais
3.Sowa
4.Nowakowski
5.Owsianik
6.Borkowski (80’ B. Józefowicz)
7.Maślanka (60’ B. Wanat)
8.Leśniak
9.Samborowski (46’ Kozak)
10.M. Zając
11.Mroczka
13.Frydrych
6) 28-09-1997 Łubno – GUZIKÓWKA 3-4
1-0 Leśniak , 1-1 , 2-1 R. Wais , 2-2 , 2-3 , 3-3 B. Wanat , 4-3 Borkowski
1.Żurawski
2.R. Wais
3.Sowa
4.Nowakowski
5.Owsianik (65’ Kozak)
6.Borkowski (85’ B. Józefowicz)
7.Maślanka
8.Leśniak
9.Samborowski
10.M. Zając
11.Mroczka (46’ B. Wanat)
12.Kwolek
7) 5-10-1997 GUZIKÓWKA – Tarnowiec – mecz się nie odbył ponieważ drużyna gości
przyjechała ze sfałszowanymi datami badań lekarskich na kartach zdrowia i sędzia
Pan Jan Aszklar z Lubatówki nie dopuścił ich do zawodów.
1.Kwolek
2.Kozak
3.Sowa
4.Nowakowski
5.Owsianik
6.Borkowski
7.Maślanka
8.B. Wanat
9.Samborowski
10.Leśniak
11.M. Zając
13.Mroczka
14.B. Józefowicz
16.Frydrych
8) 12-10-1997 Jaszczew – GUZIKÓWKA 1-9 (1-3)
0-1 , 1-1 Maślanka , 2-1 Leśniak , 3-1 Mroczka , 4-1 Leśniak , 5-1 Owsianik ,
6-1 Mroczka , 7-1 Sowa , 8-1 M. Zając , 9-1 Leśniak
1.Żurawski (65’ Kwolek)
2.Kozak (15’ B. Józefowicz)
3.Sowa
4.Nowakowski
5.Owsianik
9.Samborowski (55’ P. Wojdyła)
7.Maślanka
8.B. Wanat
6.Mroczka
10.Leśniak
11.M. Zając
9) 19-10-1997 GUZIKÓWKA – Bóbrka 3-0 (2-0)
1-0 Leśniak , 2-0 Leśniak , 3-0 B. Wanat
1.Żurawski
2.R. Wais
3.Sowa
4.Nowakowski
5.Owsianik
6.B. Wanat
7.Maślanka
8.Leśniak
9.Borkowski (70’ Samborowski)
10.Mroczka (60’ Kozak)
11.M. Zając
13.Fal
15.B. Józefowicz
10) 26-10-1997 Sieniawa – GUZIKÓWKA 1-10 (1-5)
1-0 R. Wais , 2-0 Maślanka , 3-0 Leśniak , 3-1 , 4-1 Kozak , 5-1 B. Wanat , 6-1 R.
Wais , 7-1 Szymkowicz , 8-1 Maślanka , 9-1 R. Wais , 10-1 Maślanka
1.Sabatowski
2.Kozak (46’ B. Józefowicz)
3.Mroczka
4.Samborowski
5.P. Wojdyła
6.B. Wanat (65’ Koszelnik)
7.Maślanka
8.Leśniak
9.Borkowski
10.R. Wais
11.M. Zajac (70’ Szymkowicz)
12.T. Wais
13.Fal
Runda wiosenna:
11) 5-04-1998 Zimna Woda – GUZIKÓWKA 2-4
1-0 Sowa (k.) , 2-0 Smolak , 2-1 , 3-2 Maślanka , 4-1 Sowa (k.) , 4-2
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Sowa
4.R. Wais 82’ Nowakowski)
5.Paweł Balon
6.B. Wanat
7.Maślanka
8.Leśniak
9.Borkowski (87’ Koszelnik)
10.Mroczka (75’ Lorens)
11.Smolak
12.Kwolek
s.Wacław Lidwin (Potok)
12) 19-04-1998 GUZIKÓWKA – Dobieszyn 2-1
1-0 Owsianik , 1-1 , 2-1 Sowa (k.)
1.Sabatowski
2.Kozak (65’ Lorens, 85’ Nowakowski)
3.Sowa
4.Paweł Balon
5.Owsianik
6.B. Wanat (46’ Mroczka)
7.Maślanka
8.Leśniak
9.R. Wais
10.Smolak
11.Borkowski
12.Kwolek
15.M. Wojdyła
16.Koszelnik
13) 3-05-1998 Czeluśnica – GUZIKÓWKA 2-3 (1-3)
1-0 Leśniak 3’ , 2-0 Leśniak 5’ , 3-0 Leśniak 22’ , 3-1 , 3-2
1.Sabatowski
2.R. Wais
3.Sowa
4.Paweł Balon
5.Owsianik (75’ Mroczka)
6.Kozak (79’ Nowakowski)
7.Maślanka
8.B. Wanat
9.Leśniak
10.Smolak (86’Koszelnik)
11.Borkowski
12.Kwolek
15.M. Wojdyła
16.Koszelnik
s. Stanisław Wojnar (Korczyna)
14)10-05-1998 GUZIKÓWKA – Potok 4-1 (2-0)
1-0 Smolak , 2-0 Smolak , 2-1 , 3-1 B. Wanat , 4-1 Leśniak
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Sowa
4.Mroczka (86’ Lorens)
5.Owsianik
6.B. Wanat
7.Maślanka
8.R. Wais (80’ Nowakowski)
9.Leśniak
10.Smolak (89’ Koszelnik)
11.Borkowski
16.B. Józefowicz
15)17-05-1998 Roztoki – GUZIKÓWKA 2-4 (0-2)
1-0 Smolak , 2-0 Leśniak , 3-0 Leśniak , 3-1 , 4-1 R. Wais, 4-2
1.Sabatowski
2.Kozak (67’ M. Wojdyła)
3.Sowa
4.Nowakowski
5.Paweł Balon
6.P. Wojdyła (65’ Mroczka)
7.Maślanka (56’ Koszelnik)
8.R. Wais
9.Leśniak
10.Smolak
11.Borkowski
13.Fal
s. Jan Samborowski (Kobylany)
16) 24-05-1998 GUZIKÓWKA – Łubno Szlacheckie 3-1 (3-1)
1-0 Leśniak , 2-0 Smolak , 3-0 Leśniak , 3-1.
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Sowa
4.Nowakowski (46’ M. Zajac)
5.Owsianik (75’ M. Wojdyła)
6.B. Wanat
7.Maślanka
8.Paweł Balon
9.Leśniak
10.R. Wais
11.Smolak (78’ Koszelnik)
17) 31-05-1998 Tarnowiec – GUZIKÓWKA 1-2
1-0 Leśniak , 2-0 Leśniak , 2-1
1.Sabatowski
2.Kozak (87’ Krukar)
3.Sowa
4.Paweł Balon
5.Owsianik
6.Wethacz (15’ Koszelnik)
7.Maślanka
8.Borkowski
9.Leśniak
10.R. Wais (75’ M. Wojdyła)
11.Smolak
18) 7-06-1998 GUZIKÓWKA – Jaszczew 8-2 (2-1)
1-0 B. Wanat , 2-0 Mroczka , 2-1 , 3-1 Smolak , 4-1 Leśniak , 5-1 Sabatowski
(k.) , 6-1 Smolak , 6-2 , 7-2 Smolak , 8-2 R. Wais
1.Sabatowski (80’ Kwolek)
2.Kozak
3.Sowa
17.Nowakowski
5.Owsianik (46’ Smolak)
6.Lorens (85’ B. Józefowicz)
7.Mroczka
8.R. Wais
11.Borkowski
9.Leśniak
10.B. Wanat
13.Koszelnik
19) 14-06-1998 Bóbrka – GUZIKÓWKA 5-1
0-1 , 0-2 , 0-3 , 0-4, 0-5 , 1-5 Smolak (k.)
1.Sabatowski
2.Kozak
3.Sowa
4.Paweł Balon
5.Owsianik
6.B. Wanat (65’ Lorens)
7.Maślanka
8.R. Wais (75’ M. Wojdyła)
9.Leśniak
10.Smolak
11.Borkowski (65’ Koszelnik)
15.Mroczka
17.Nowakowski
20) 21-06-1998 GUZIKÓWKA – Sieniawa - mecz się nie odbył ponieważ drużyna gości nie
pojawiła się na stadionie MOSIR przy ulicy Bursaki i sedziowie po 15 minutach
zakonczyli zawody a my zagralismy gierkę treningową 2 x 25 min. Chcieliśmy
zakończyc sezon i przypieczętować awans wysokim zwycięstwem, nie udało się ale
najwiekszy sukces seniorów naszego klubu stał się faktem.
Na tym meczu obecni byli wszyscy zawodnicy grający w rundzie wiosennej dlatego w
meczu towarzyskim drużyny liczyły po 11 zawodników !
Tabela końcowa
Lp |
Zespół |
Pkt |
M |
+ |
- |
R |
1 |
Guzikówka |
52 |
20 |
74 |
28 |
+46 |
2 |
Bóbrka |
48 |
20 |
77 |
27 |
+50 |
3 |
Dobieszyn |
48 |
20 |
68 |
28 |
+40 |
4 |
Czeluśnica |
41 |
20 |
52 |
28 |
+24 |
5 |
Potok |
34 |
20 |
50 |
24 |
+26 |
6 |
Łubno |
23 |
20 |
33 |
46 |
-13 |
7 |
Roztoki |
21 |
20 |
29 |
47 |
-18 |
8 |
Zimna Woda |
21 |
20 |
34 |
53 |
-19 |
9 |
Tarnowiec |
16 |
20 |
31 |
54 |
-23 |
10 |
Jaszczew |
2 |
20 |
23 |
107 |
-84 |
11 |
Sieniawa |
0 |
20 |
3 |
58 |
-55 |
Puchar Polski:
1) 15-08-1997 GUZIKÓWKA – Krościenko 2-4 (1-2)
1-0 M. Zając , 1-1, 1-2 , 1-3 , 1-4 , 2-4 Sowa (k.)
1.Żurawski
2.B. Józefowicz
3.Mroczka
4.Samborowski (70 Kozak)
5.Sowa
6.R. Wais (60’ Szymkowicz)
7.Borkowski
8.Nowakowski
9.Leśniak
10.M. Zając
11.Frydrych
Inne tabele końcowe w sezonie , w którym Guzikówka weszła
do A klasy :
Klasa "B",
grupa pierwsza.
Lp |
Zespół |
Pkt |
M |
+ |
- |
1 |
Galicja Cisna |
50 |
20 |
55 |
16 |
2 |
Juventus Poraż |
44 |
20 |
66 |
26 |
3 |
Ortis Rudenka |
44 |
20 |
58 |
27 |
4 |
Solinka Wołkowyja |
34 |
20 |
44 |
43 |
5 |
Leśnik Baligród |
33 |
20 |
48 |
39 |
6 |
Bieszczady Junkowce |
29 |
20 |
28 |
29 |
7 |
LZS Górzanka |
27 |
20 |
34 |
35 |
8 |
LZS Łukowe |
25 |
20 |
35 |
46 |
9 |
Krokus Ropienka |
12 |
20 |
21 |
67 |
10 |
Nelson Polańczyk |
10 |
20 |
20 |
49 |
11 |
Jawornik Czarna |
10 |
20 |
27 |
59 |
Klasa "B",
grupa druga.
Lp |
Zespół |
Pkt |
M |
+ |
- |
1 |
Remix Niebieszczany |
38 |
16 |
59 |
18 |
2 |
Bukowinka Bukowsko |
37 |
16 |
54 |
18 |
3 |
LZS Czaszyn |
33 |
16 |
43 |
19 |
4 |
Sanovia II Lesko |
26 |
16 |
40 |
36 |
5 |
Sokół Pobiedno |
24 |
16 |
43 |
28 |
6 |
Jasiołka Jaśliska |
22 |
16 |
30 |
45 |
7 |
LZS Pisarowce |
14 |
16 |
29 |
55 |
8 |
FC Mrzygłód |
11 |
16 |
18 |
51 |
9 |
Beskid Prusiek |
2 |
16 |
13 |
69 |
Klasa "B", grupa trzecia.
Lp |
Zespół |
Pkt |
M |
+ |
- |
1 |
LZS Haczów |
54 |
20 |
88 |
20 |
2 |
LZS Milcza |
42 |
20 |
53 |
22 |
3 |
Victoria Niebocko |
41 |
20 |
54 |
32 |
4 |
LZS Jasionów |
38 |
20 |
57 |
32 |
5 |
Grom Łężany |
37 |
20 |
48 |
45 |
6 |
Płomień Zmiennica |
34 |
20 |
56 |
27 |
7 |
LZS Wzdów |
32 |
20 |
32 |
43 |
8 |
Jutrzenka Jaćmierz |
19 |
20 |
40 |
52 |
9 |
LZS Hłudno |
18 |
20 |
18 |
54 |
10 |
Zryw Dynia |
10 |
20 |
31 |
87 |
11 |
LZS Turze Pole |
4 |
20 |
25 |
88 |
Klasa "B", grupa piąta.
Lp |
Zespół |
Pkt |
M |
+ |
- |
1 |
Hydroel Świecany |
52 |
20 |
67 |
17 |
2 |
Technik Trzcinica |
51 |
20 |
64 |
15 |
3 |
Liwocz Brzyska |
45 |
20 |
54 |
18 |
4 |
Orzeł Bieździedza |
38 |
20 |
57 |
27 |
5 |
Huragan Zarzecze |
28 |
20 |
45 |
39 |
6 |
Czardasz Osiek |
26 |
20 |
34 |
47 |
7 |
Magura Krempna |
19 |
20 |
22 |
31 |
8 |
LZS Wójtowa |
16 |
20 |
30 |
48 |
9 |
Siepietniczanka Siepietnica |
15 |
20 |
20 |
60 |
10 |
Pogórze Wola Cieklińska |
13 |
20 |
26 |
65 |
11 |
LZS Warzyce |
12 |
20 |
23 |
75 |
|