Sezon 2000/2001 Juniorzy Trener
Sezon 2000/2001 Juniorzy
Trener Janusz Dobosz
Runda jesienna:
1) Korczyna - Uherce 2-1
Rymanów – Ustrzyki 4-0
Lubatówka – Dukla 4-1
Brzozovia – Rogi 5-0
Odrzykoń – Besko 3-0 v.o.
Grabownica – Guzikówka 3-2
Bramki: M. Swołkowicz , M. Machowski
2) Besko – Korczyna 4-2
Rogi – Odrzykoń 3-0
Uherce – Grabownica 1-2
Ustrzyki – Lubatówka 2-0
Dukla – Brzozovia 2-3
Guzikówka – Rymanów 4-3
Bramki: Gurgacz , K. Machowski , M. Machowski , D. Wanat
3) Grabownica – Besko 5-0
Odrzykoń – Korczyna 0-4
Rogi – Dukla 0-2
Rymanów – Uherce 6-0
Brzozovia – Ustrzyki 5-0
Lubatówka – Guzikówka 2-1
Bramki: Dragan (karny)
4) Besko – Rymanów 1-1
Korczyna – Grabownica 1-0
Dukla – Odrzykoń 6-0
Ustrzyki – Rogi 2-2
Uherce – Lubatówka 3-2
Guzikówka – Brzozovia 1-2
Bramka : K. Machowski
5) Lubatówka – Besko 1-0
Rymanów – Korczyna 2-0
Odrzykoń – Grabownica 0-1
Dukla – Ustrzyki 2-1
Brzozovia – Uherce 3-4
Rogi – Guzikówka 0-1
Bramka: Dębiec
6) Besko – Brzozovia 2-2
Korczyna – Lubatówka 2-2
Grabownica – Rymanów 5-1
Uherce - Rogi 5-1
Ustrzyki – Odrzykoń 3-0 v.o.
Guzikówka – Dukla 5-1
Bramki: Dębiec 3 , K. Machowski , M. Machowski
7) Rogi – Besko 2-2
Brzozovia – Korczyna 1-1
Lubatówka – Grabownica 1-5
Odrzykoń – Rymanów 1-5
Dukla – Uherce 1-3
Ustrzyki – Guzikówka 2-7 !!!!!
Bramki: K. Machowski 3 , M. Machowski , Dębiec , Skublicki , Dragan.
8) Besko – Dukla 4-1
Korczyna – Rogi 1-1
Rymanów – Lubatówka 3-1
Uherce – Ustrzyki 2-0
Grabownica – Brzozów 1-0
Guzikówka – Odrzykoń 5-0 !!!!!
Bramki: Skublicki 2 , M. Machowski , Sieńczak , P. Dubiel
9) Ustrzyki – Besko 1-1
Dukla – Korczyna 2-2
Rogi – Grabownica 0-3
Brzozovia – Rymanów 6-3
Odrzykoń – Lubatówka 2-1
Guzikówka – Uherce 2-0
Bramki: K. Machowski , M. Machowski
10) Korczyna – Ustrzyki 3-3
Grabownica – Dukla 6-2
Rymanów – Rogi 4-1
Lubatówka – Brzozovia 2-3
Odrzykoń – Uherce 2-4
Besko – Guzikówka 1-0
11) Brzozovia – Odrzykoń 6-1
Uherce – Besko 2-1
Dukla – Rymanów 2-3
Rogi – Lubatówka 1-0
Ustrzyki – Grabownica 0-1
Guzikówka – Korczyna 1-1
Bramka: Dragan
Runda wiosenna:
12) Besko – Odrzykoń 2-1
Uherce – Korczyna 0-5
Ustrzyki – Rymanów 2-5
Dukla – Lubatówka 1-1
Rogi – Brzozovia 1-4
Guzikówka – Grabownica 1-1
Bramka: D. Wanat
13) Korczyna – Besko 4-1
Odrzykoń – Rogi 4-2
Grabownica – Uherce 4-0
Lubatówka – Ustrzyki 2-3
Brzozovia – Dukla 7-0
Rymanów – Guzikówka 7-0
14) Besko – Grabownica 2-3
Korczyna – Odrzykoń 5-1
Dukla – Rogi 2-1
Uherce – Rymanów 0-2
Ustrzyki – Brzozovia 3-1
Guzikówka – Lubatówka 1-1
Bramka: P. Dubiel
15) Rymanów – Besko 3-3
Grabownica – Korczyna 2-2
Odrzykoń – Dukla 3-0
Rogi – Ustrzyki 2-3
Lubatówka – Uherce 3-0
Brzozovia – Guzikówka 2-1
Bramka: P. Dubiel
16) Besko – Lubatówka 1-1
Korczyna – Rymanów 1-2
Grabownica – Odrzykoń 4-0
Ustrzyki – Dukla 6-1
Uherce – Brzozovia 0-0
Guzikówka – Rogi 2-1
Bramki: D. Wanat 2
17) Brzozovia – Besko 2-1
Rymanów – Grabownica 2-2
Odrzykoń – Ustrzyki 0-2
Rogi – Uherce 6-2
Lubatówka – korczyna 2-0
Dukla – Guzikówka 1-0
18) Grabownica – Lubatówka 2-1
Korczyna – Brzozovia 1-6
Rymanów – Odrzykoń 3-0 v.o.
Uherce – Dukla 2-0
Besko – Rogi 2-4
Guzikówka – Ustrzyki 1-4
Bramka: P. Dubiel
19) Lubatówka – Rymanów 2-0
Rogi – Korczyna 3-1
Dukla – Besko 2-4
Ustrzyki – Uherce 5-0
Brzozovia – Grabownica 1-0
Odrzykoń – Guzikówka 1-2
Bramki: D. Wanat 2
20) Lubatówka – Odrzykoń 0-0
Korczyna – Dukla 5-1
Besko – Ustrzyki 4-5
Grabownica – Rogi 4-1
Rymanów - Brzozovia 0-3
Uherce – Guzikówka 1-1
Bramka : Skublicki
21) Uherce – Odrzykoń 1-2
Rogi – Rymanów 3-4
Ustrzyki – Korczyna 2-1
Dukla – Grabownica 0-2
Brzozovia – Lubatówka 4-1
Guzikówka – Besko 2-2
Bramki: Skublicki 2
22) Rymanów – Dukla 3-2
Lubatówka – Rogi 1-2
Odrzykoń – Brzozovia 1-4
Grabownica – Ustrzyki 5-0
Besko – Uherce 4-3
Korczyna – Guzikówka 3-1
Bramka: D. Wanat
Po zakończeniu sezonu weryfikacji uległo większość spotkań drużyny Górnika
Grabownica. W jej składzie grał nieuprawniony zawodnik WOJCIECH CHUDZIKIEWICZ ,
a zgłoszony przez klub nie miał prawa uczestniczyć w zawodach juniorskich. Przed
weryfikacją Grabownica była liderem grupy !
OZPN Krosno zweryfikował mecze z udziałem w/w zawodnika i tabela przedstawiała
się następująco :
Strzelcy :
Lp |
Zawodnik |
Bramki |
1 |
K. Machowski |
7 |
2 |
D. Wanat |
7 |
3 |
M. Machowski |
6 |
4 |
Skublicki |
6 |
5 |
Dębiec |
5 |
6 |
P. Dubiel |
4 |
7 |
Dragan |
3 |
8 |
Gurgacz |
1 |
9 |
Sieńczak |
1 |
10 |
M. Swołkowicz |
1 |
Grali m. in. :
M. Małeta, Gurgacz, M. Swołkowicz, Dragan, G. Uliasz, D. Gromek, R.
Gromek, M. Machowski, P. Swołkowicz, Sieńczak, K. Machowski (na jesieni), Skublicki, P. Dubiel, D.
Wanat, Dębiec i K. Dubiel (obaj na jesieni)
|