Sezon 1997/98 Juniorzy :
Trener Janusz Dobosz
Runda jesienna :
1) LKS Brzozowia Brzozów – Sanovia Lesko 0-2
Szarotka Uherce – Burza Rogi 6-2
Nafta Jasło – Przełęcz Dukla 3-2
Wisłok Krościenko – Sparta Osobnica 3-2
Ostoja Kołaczyce – Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-5
Zorza Łęki Dukielskie – Guzikówka Krosno 0-3
2) Lesko – Uherce 6-0
Ustrzyki – Brzozowia 5-1
Rogi – Łeki Duk. 0-0
Dukla – Krościenko 1-2
Osobnica – Kołaczyce 7-2
Guzikówka – Nafta Jasło 1-2
3) Łęki Duk. – Lesko 1-3
Brzozowia – Uherce 4-0
Ustrzyki – Osobnica 7-1
Nafta – Rogi 8-2
Kołaczyce – Dukla 1-3
Krościenko – Guzikówka 2-1
4) Lesko – Nafta 1-0
Uherce – Łeki Duk. 3-4
Osobnica – Brzozowia 2-0
Dukla – Ustrzyki 3-2
Rogi – Krościenko 2-1
Guzikówka – Kołaczyce 4-0
5) Krościenko – Lesko 1-2
Nafta – Uherce 2-0
Brzozowia – Łęki Duk. 0-3
Osobnica – Dukla 0-2
Kołaczyce – Rogi 0-4
Ustrzyki – Guzikówka 5-2
6) Lesko – Kołaczyce 7-0
Uherce – Krościenko 2-1
Łęki Duk. – Nafta 1-0
Rogi – Ustrzyki 1-0
Dukla – Brzozowia 2-0
Guzikówka – Osobnica 1-0
7) Ustrzyki – Lesko 3-2
Kołaczyce – Uherce 3-2
Kroscienko – Łęki Duk. 0-1
Brzozovia – Nafta 2-1
Osobnica – Rogi 1-2
Dukla – Guzikówka 1-3
8) Lesko – Osobnica 1-0
Uherce – Ustrzyki 2-1
Łeki Duk. – Kołaczyce 1-4
Nafta – Krościenko 4-0
Rogi – Dukla 1-3
Guzikówka – Brzozowia 4-2
9) Dukla – Lesko 1-2
Osobnica – Uherce 4-0
Ustrzyki – Łęki Duk. 2-1
Kołaczyce – Nafta 3-4
Brzozowia - Krościenko 2-2
Guzikówka – Rogi 3-3
10) Uherce – Dukla 3-0
Łęki Duk. – Osobnica 4-1
Nafta – Ustrzyki 3-0
Krościenko – Kołaczyce 7-0
Brzozowia – Rogi 0-2
Lesko – Guzikówka 5-0
11) Rogi – Lesko 1-2
Dukla – Łęki Duk. 3-1
Osobnica – Nafta 0-2
Ustrzyki – Krościenko 2-1
Kołaczyce – Brzozowia 2-3
Guzikówka – Uherce 0-8
Runda wiosenna :
12) Lesko – Brzozowia 2-0
Rogi – Uherce 1-1
Dukla - Nafta 2-3
Osobnica – Krościenko 1-0
Ustrzyki – Kołaczyce 4-1
Guzikówka – Łęki Duk. 4-1
13) Uherce – Lesko 0-3
Brzozowia – Ustrzyki 2-3
Łęki Duk. – Rogi 2-2
Krościenko – Dukla 2-1
Kołaczyce – Osobnica 1-2
Nafta – Guzikówka 3-2
14) Lesko – Łęki Duk. 2-0
Uherce – Brzozowia 3-0
Osobnica – Ustrzyki 4-0
Rogi – Nafta 2-6
Dukla – Kołaczyce 7-1
Guzikówka – Krościenko 0-3 v.o.
15) Nafta – Lesko 1-1
Łęki Duk. – Uherce 0-2
Brzozowia – Osobnica 1-1
Ustrzyki – Dukla 0-2
Krościenko – Rogi 1-2
Kołaczyce – Guzikówka 5-1
16) Lesko – Krościenko 3-0
Uherce – Nafta 3-0
Łęki – Brzozowia 1-2
Dukla – Osobnica 1-0
Rogi – Kołaczyce 5-1
Guzikówka – Ustrzyki 6-3
17) Kołaczyce – Lesko 0-4
Krościenko - Uherce 1-4
Nafta – Łęki Duk. 5-0
Ustrzyki – Rogi 3-0 v.o.
Brzozovia – Dukla 1-3
Osobnica – Guzikówka 4-4
18) Lesko – Ustrzyki 6-0
Uherce – Kołaczyce 6-0
Łęki Duk. – Krościenko 1-2
Nafta – Brzozovia 4-1
Rogi – Osobnica 0-1
Guzikówka – Dukla 0-6
19) Osobnica – Lesko 1-1
Ustrzyki – Uherce 5-2
Kołaczyce – Łęki Duk. 3-3
Krościenko – Nafta 0-0
Dukla – Rogi 2-0
Brzozovia – Guzikówka 7-3
20) Lesko – Dukla 1-0
Uherce – Osobnica 0-0
Łęki Duk. – Ustrzyki 5-2
Nafta – Kołaczyce 9-1
Krościenko – Brzozovia 2-0
Rogi – Guzikówka 0-3
21) Dukla – Uherce 3-2
Osobnica – Łęki Duk. 5-0
Ustrzyki – Nafta 3-0 v.o.
Kołaczyce – Krościenko 3-1
Rogi – Brzozovia 3-0
Guzikówka – Lesko 2-8
22) Lesko – Rogi 8-0
Łęki Duk. – Dukla 3-3
Nafta – Osobnica 1-1
Krościenko – Ustrzyki 1-3
Brzozovia – Kołaczyce 7-0
Uherce – Guzikówka 7-1
Tabela końcowa :
Grali m. in. :
Kwolek , Mermon , Owsianik , Berkowicz , Wojnar , Stanisławczyk , Kuliga ,
Skalski , P. Steliga , M. Adamiak , Szymkowicz , Braja ,
W. Kiełtyka , T. Wais , Krukar , K. Wojdyła , P. Wojdyła ( na jesieni )
Trenerzy nie prowadzili dokładnych zapisków stąd brak dokładnych składów. W
kronice natomiast wpisywano tylko wyniki drużyn młodzieżowych sporadycznie
notując kadry meczowe.
|