Klub

Aktualności
Informacje
Historia
Wszechczasy
Klubowe rekordy
Trenerzy
Stadion
Zawodnicy OZS-u
Galeria
Treningi
Kronika

 

Seniorzy

Kadra
Tabela
Wyniki/Terminarz
Statystyki
Relacje
Rywale
Puchar Polski
Sparingi
 

Inne

Inne stadiony
Linki
Kontakt
Ciekawostki
Miasto Krosno

 



Top 10 Wszechczasy

Urodzinowe kalendarium

Lipiec

Dzień Zawodnik Rok
1  P. Steliga 1981
6  M. Krukar 1979
8  T. Kłodnicki 1973
15  OZS Guzikówka 1993
20  W. Byczyński 1988
24  G. Skalski 1979
25  K. Błażejowski 1988
26  M. Krakowiecki 1994
30  T. Wiśniewski 1995
     
Terminarz rozgrywek 2017/18
Poznaliśmy terminarz i przeciwników z jakimi będziemy rywalizować w sezonie 2017/18. Po gruntownej reorganizacji, m.in. likwidacji C-klas w nowym sezonie występować będziemy w grupie IV klasy B. Naszymi przeciwnikami będą następujące drużyny: Błękitni Jasienica Rosielna, Orzeł Pustyny, Rotar Węglówka, LKS Głowienka, LKS Lubatowa, Tornado Wrocanka, Huragan Jasionka, Nafciarz Bóbrka, Orlew Krosno - Suchodół, LKS Kombornia i Beskid Równe.

Terminarz:

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Błękitni Jasienica Rosielna - Beskid Równe
Orzeł Pustyny - LKS Kombornia
Rotar Węglówka - Orlew Suchodół (Krosno)
Koniczynka Krosno - Nafciarz Bóbrka
LKS Głowienka - Huragan Jasionka
LKS Lubatowa - Tornado Wrocanka

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Beskid Równe - Tornado Wrocanka
Huragan Jasionka - LKS Lubatowa
Nafciarz Bóbrka - LKS Głowienka
Orlew Suchodół (Krosno) - Koniczynka Krosno
LKS Kombornia - Rotar Węglówka
Błękitni Jasienica Rosielna - Orzeł Pustyny

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Orzeł Pustyny - Beskid Równe
Rotar Węglówka - Błękitni Jasienica Rosielna
Koniczynka Krosno - LKS Kombornia
LKS Głowienka - Orlew Suchodół (Krosno)
LKS Lubatowa - Nafciarz Bóbrka
Tornado Wrocanka - Huragan Jasionka

Kolejka 4 - 2-3 września

Beskid Równe - Huragan Jasionka
Nafciarz Bóbrka - Tornado Wrocanka
Orlew Suchodół (Krosno) - LKS Lubatowa
LKS Kombornia - LKS Głowienka
Błękitni Jasienica Rosielna - Koniczynka Krosno
Orzeł Pustyny - Rotar Węglówka

Kolejka 5 - 9-10 września

Rotar Węglówka - Beskid Równe
Koniczynka Krosno - Orzeł Pustyny
LKS Głowienka - Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Lubatowa - LKS Kombornia
Tornado Wrocanka - Orlew Suchodół (Krosno)
Huragan Jasionka - Nafciarz Bóbrka

Kolejka 6 - 16-17 września

Beskid Równe - Nafciarz Bóbrka
Orlew Suchodół (Krosno) - Huragan Jasionka
LKS Kombornia - Tornado Wrocanka
Błękitni Jasienica Rosielna - LKS Lubatowa
Orzeł Pustyny - LKS Głowienka
Rotar Węglówka - Koniczynka Krosno

Kolejka 7 - 23-24 września

Koniczynka Krosno - Beskid Równe
LKS Głowienka - Rotar Węglówka
LKS Lubatowa - Orzeł Pustyny
Tornado Wrocanka - Błękitni Jasienica Rosielna
Huragan Jasionka - LKS Kombornia
Nafciarz Bóbrka - Orlew Suchodół (Krosno)

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Beskid Równe - Orlew Suchodół (Krosno)
LKS Kombornia - Nafciarz Bóbrka
Błękitni Jasienica Rosielna - Huragan Jasionka
Orzeł Pustyny - Tornado Wrocanka
Rotar Węglówka - LKS Lubatowa
Koniczynka Krosno - LKS Głowienka

Kolejka 9 - 7-8 października

LKS Głowienka - Beskid Równe
LKS Lubatowa - Koniczynka Krosno
Tornado Wrocanka - Rotar Węglówka
Huragan Jasionka - Orzeł Pustyny
Nafciarz Bóbrka - Błękitni Jasienica Rosielna
Orlew Suchodół (Krosno) - LKS Kombornia

Kolejka 10 - 14-15 października

Beskid Równe - LKS Kombornia
Błękitni Jasienica Rosielna - Orlew Suchodół (Krosno)
Orzeł Pustyny - Nafciarz Bóbrka
Rotar Węglówka - Huragan Jasionka
Koniczynka Krosno - Tornado Wrocanka
LKS Głowienka - LKS Lubatowa

Kolejka 11 - 21-22 października

LKS Lubatowa - Beskid Równe
Tornado Wrocanka - LKS Głowienka
Huragan Jasionka - Koniczynka Krosno
Nafciarz Bóbrka - Rotar Węglówka
Orlew Suchodół (Krosno) - Orzeł Pustyny
LKS Kombornia - Błękitni Jasienica Rosielna
Dodał: Marcin, dnia 25.07.2017, 07:50


[wróć do newsów]

Powered by PsNews

 


Mecz
Serie B

Zdjęcie Tygodnia



Sponsorzy




Copyright © 2006 - 2015 machoney.ndl.pl/ozs/