25  K. Błażejowski 1988
26  M. Krakowiecki 1994
30  T. Wiśniewski 1995

Porażka seniorów w Jasienicy Rosielnej
W niedzielę 3 września nasza drużyna rozgrywała 4 kolejkę spotkań o mistrzostwo klasy B gr. 4. Udaliśmy się do Jasienicy Rosielnej na pojedynek z Błękitnymi. Po bardzo przeciętnej grze niestety musieliśmy uznać wyższość miejscowych i przegraliśmy 1:2. Na mecz pojechaliśmy... więcej
Dodał: Marcin, dnia 04.09.2017, 07:29

Terminarz rozgrywek 2017/18
Poznaliśmy terminarz i przeciwników z jakimi będziemy rywalizować w sezonie 2017/18. Po gruntownej reorganizacji, m.in. likwidacji C-klas w nowym sezonie występować będziemy w grupie IV klasy B. Naszymi przeciwnikami będą następujące drużyny: Błękitni Jasienica Rosielna, Orzeł Pustyny, Rotar Węglówka, LKS... więcej
Dodał: Marcin, dnia 25.07.2017, 07:50

24 lata naszego OZS-u !!!!!!!!!!
To już 24 lata naszej Guzikówki. Aż wierzyć się nie chce, ze to już tyle lat minęło, mamy czasem wrażenie, jakby to wszystko działo się całkiem niedawno. A za rok, na serio minie już ćwierć wieku naszego OZS-u !!! Setki... więcej
Dodał: Działacz, dnia 15.07.2017, 23:58

Uroczyste otwarcie boiska i zaplecza sportowego!
W dniach 1 i 2 lipca 2017 roku na boisku sportowym klubu UKS Koniczynka-Guzikówka Krosno przy ul. Żwirki i Wigury 3b odbędzie się uroczyste otwarcie naszego kompleksu sportowego.
W pierwszy dzień zaplanowany jest piknik rodzinny i piłkarski turniej drużyn młodzieżowych,... więcej
Dodał: Byczyn, dnia 23.06.2017, 09:39

Spotkanie Sprawozdawcze!
W piątek 23 czerwca 2017 roku w budynku klubowym przy ul. Żwirki i Wigury 3b odbędzie się coroczne Spotkanie Sprawozdawcze Klubu UKS Koniczynka - Guzikówka Krosno!

I termin 23 czerwca 2017 godz. 18:00
II termin 23 czerwca 2017 godz. 18:15

Obecność członków... więcej
Dodał: Byczyn, dnia 07.06.2017, 14:03

Pierwza porażka na wiosnę!
W niedzielę 21 maja Guzikówka na swoim boisku gościła drużynę Liwocz Brzyska.
Nasz rywal zajmował podobnie jak my miejsce w środkowej części tabeli. Na jesień na ich terenie wygraliśmy 3:1.
Mecz rozpoczął się po myśli Guzikówki. Już w 3 minucie spotkania Kut... więcej
Dodał: Byczyn, dnia 24.05.2017, 07:41

Rekordowa Guzikówka
Mimo, że obecny sezon nie zakończy się najprawdopodobniej sukcesem, tj. awansem do wyższej klasy (reorganizacja lig pozwoli awansować może nawet 4 drużynom !) to jednak jest to sezon wyjątkowy i historyczny, bowiem po początku świetnej rundy wiosennej, nasi seniorzy poprawili,... więcej
Dodał: Działacz, dnia 20.05.2017, 14:15

Guzikówka wygrywa w Niegłowicach!
W niedzielę 14 maja Guzikówka udała isę na wyjazd do Niegłowic, które swoje mecze rozgrywają na stadionie Rafinerii w Jaśle.
Pierwsze minuty spotkania były wyrównane i ciężko było wskazać faworyta spotkania. W 15 minucie po faulu na wysokości ok. 20-tego... więcej
Dodał: Byczyn, dnia 16.05.2017, 07:32