27  J. Serwiński 1975
28  D. Chmiel 1975

Pierwza porażka na wiosnę!
W niedzielę 21 maja Guzikówka na swoim boisku gościła drużynę Liwocz Brzyska.
Nasz rywal zajmował podobnie jak my miejsce w środkowej części tabeli. Na jesień na ich terenie wygraliśmy 3:1.
Mecz rozpoczął się po myśli Guzikówki. Już w 3 minucie spotkania Kut... więcej
Dodał: Byczyn, dnia 24.05.2017, 07:41

Rekordowa Guzikówka
Mimo, że obecny sezon nie zakończy się najprawdopodobniej sukcesem, tj. awansem do wyższej klasy (reorganizacja lig pozwoli awansować może nawet 4 drużynom !) to jednak jest to sezon wyjątkowy i historyczny, bowiem po początku świetnej rundy wiosennej, nasi seniorzy poprawili,... więcej
Dodał: Działacz, dnia 20.05.2017, 14:15

Guzikówka wygrywa w Niegłowicach!
W niedzielę 14 maja Guzikówka udała isę na wyjazd do Niegłowic, które swoje mecze rozgrywają na stadionie Rafinerii w Jaśle.
Pierwsze minuty spotkania były wyrównane i ciężko było wskazać faworyta spotkania. W 15 minucie po faulu na wysokości ok. 20-tego... więcej
Dodał: Byczyn, dnia 16.05.2017, 07:32

Krótko o trzech ostatnich kolejkach!
Podczas weekendu majowego Guzikówka rozgrywała aż trzy mecze w ramach 3 grupy krośnieńskiej B klasy. Swoje mecze graliśmy w niedzielę 30 kwietnia, środę 3 maja i niedzielę 7 maja.
30-tego kwietnia przyszło nam zmierzyć się ze świetnie spisującą się w... więcej
Dodał: Byczyn, dnia 10.05.2017, 07:33

Niedziela ze Zręcinem!
W niedzielę 30-tego kwietnia Guzikówka na swoim boisku będzie podejmowała Tęczę Zręcin. Nasz rywal w tej rundzie wygrał swoje wszystkie mecze, inkasując komplet punktów. Guzikówka natomiast jeszcze nie przegrała, wygrywając dwa spotkania i remisując jedno. Jak widać obie drużyny są... więcej
Dodał: Byczyn, dnia 29.04.2017, 16:53

Remis z Dragonem Nowy Glinik
W niedzielę 23 kwietnia drużyna seniorów udała się na pierwszy w rundzie wiosennej wyjazd. Celem naszej podróży był Nowy Glinik, gdzie mieliśmy się zmierzyć z drużyną Dragona.
Gospodarze już w 2 minucie mogli wyjść na prowadzenie, jednak po złym wyjsciu bramki... więcej
Dodał: Byczyn, dnia 24.04.2017, 18:44

Mecze drużyn młodzieżowych
W piątek 21 kwietnia swoje rozgrywki na wiosnę miała rozpocząć drużyna młodzików, jednak decyzją OZPN Krosno pierwsza kolejka w rundzie wiosennej została odwołana.
W sobotę 22 kwietnia rozgrywki w 2017 roku rozpoczęli juniorzy, niestety ulegli 0:1 drużynie z Faliszówki
Dodał: Byczyn, dnia 24.04.2017, 18:36

Wyjazd do Nowego Glinika!
W niedzielę nasza drużyna uda się na pierwszy wiosenny wyjazd, aby zmierzyć się z Dragonem Nowy Glinik. Nasz rywal zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 24 puntów, a Guzikówka plasuje się na 9 pozycji z 21 punktami. Dragon... więcej
Dodał: Byczyn, dnia 22.04.2017, 11:11